KAPITOL

Digitální refresh pro Kapitol

Vinkulace, inflace, amortizace, stagflace, afilace, akontace, obligace, devalvace... Pokud jste všechny pojmy hravě přelouskali, bez finančního poradce se jistě obejdete. My ostatní využijeme pomoc poradců třeba právě od Kapitolu.

Kapitol je díky mateřské Vienna Insurance Group součástí největší pojišťovací skupiny ve střední a východní Evropě. I proto nás těší, že si ke své modernizaci a digitální transformaci vybral právě nás.

Kapitol Gold web ve zlatě

Kapitol rozšířil portfolio svých služeb a nově své klienty provede investicemi do zlata, stříbra a platiny. A protože je žlutý kov od pradávna tím „zlatým“ platidlem, při převedení do webové prezentace se zlato dostalo i do názvu stránek.

Před zahájením práce na novém webu jsme připravili komplexní analýzu klíčových slov a zmapovali, které výrazy lidé v souvislosti s investičními kovy hledají. Celý obsah, strukturu stránek a popisky jsme proto koncipovali tak, abychom dosahovali co nejlepší organické návštěvnosti. Přestože si klient i my uvědomujeme, že konkurence je v této oblasti velká, poctivá SEO základna je z dlouhodobého hlediska velmi důležitá.

Kapitolgold.cz koncentruje širokou paletu informací o zlatu, stříbru a platině, prezentuje výhody, a též varuje před nástrahami investování do cenných kovů. Váháte-li, zkuste si v kalkulačce založené na historických datech vymodelovat pravděpodobný vývoj vaší investice.

Začít mobilem se vyplatí

Více než 40 % uživatelů přichází na Kapitol.cz z mobilu, a proto nebylo pochyb, že zlatý web navrhneme tzv. mobile-first přístupem. Nejprve vznikl prototyp mobilní verze a až potom jsme designovali stránku pro stolní počítače. Díky tomu jsme se nemuseli na telefonech uchylovat ke kompromisům a i na malém prostoru jsou plně dostupné všechny funkce webu.

Začít mobilem se vyplatí

Spustili jsme e-shop s limitovanými emisemi mincí

Po úspěšném dokončení obsahové části Kapitolgold.cz jsme přikročili k návrhu e-shopu. Zde mohou nakupovat jak finanční poradci pro své klienty, tak koncoví zákazníci. E-shop má kromě běžného sortimentu i speciální edice mincí, které vydává sám Kapitol. Limitované edice budou mapovat historii českých zemí. Ta první nese název Legendární Keltové s motivem Opida a mezi sběrateli o ni byl takový zájem, že se okamžitě vyprodala.

Spustili jsme e-shop s limitovanými emisemi mincíSpustili jsme e-shop s limitovanými emisemi mincíSpustili jsme e-shop s limitovanými emisemi mincí

Nafotili jsme Kelty

E-shop Kapitol Gold už byl téměř naprogramovaný, ale stále jsme s jeho podobou nebyli zcela skopojení. To je ono, úvodní fotografie! Na vstupní stránce nám scházelo reálné vyobrazení unikátních keltských mincí. Operativně jsme nafotili produktové fotografie, které klient používá i mimo své digitální portfolio.

Někdo to rád offline

Přestože je naší hlavní misí pomoci Kapitolu s digitalizací, každý z nás občas rád vezme do ruky papír. A Kapitol si to velmi dobře uvědomuje. Pro zlatou divizi jsme připravili informační brožuru, která přehledně vysvětluje, jak zlato z historického hlediska uchovává hodnotu peněz. Věděli jste, že v dlouhodobém horizontu je kupní síla žlutého kovu stále stejná nebo proč je zlato vhodná komodita pro tvorbu dlouhodobé rezervy? Zeptejte se poradců Kapitol Gold. Třeba se vám do rukou dostane i naše „zlatá” brožura.

Někdo to rád offline

Design pro Kapitol Reality

Kapitol je úzce navázán na realitní trh, pro který potřeboval kompletní webový design. Vycházeli jsme z předem definovaného technického řešení, které jsme upravovali na míru dle přání klienta. Na webu najdete nejen aktuální nabídku realit, ale také prezentaci služeb kanceláře, kariérní stránku a nebo možnost získat on-line odhad ceny nemovitosti.

Reality neustále po ruce

Samozřejmostí je pro nás plnohodnotná mobilní verze stránek.

Reality neustále po ruce